انواع سئو

انواع سئو ، شامل روشهای متعددی میباشد که در زمینه سئو مورد استفاده سئوکاران حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد.

از انواع سئو میتوان به سئو درون صفحه، سئو بیرون صفحه، سئو کلاه-سفید و سئو کلاه- سیاه اشاره نمود. در صورتی که انواع سئو شناخته شود، میتواند به بهینه سازی حرفه ای سایت به مهندسان کمک نماید.


سئو درون صفحه


تمام مباحثی که مربوط به بارگذاری و قراردهی در سایت میباشد مربوط به سئو درون یک صفحه میباشد. کنترل کدها، محتویات وب سایت که شامل متن، تصویر، پیوند، فیلم و موارد دیگر همه جزئی از سئو درون صفحه میباشند. پایه ای ترین فعالیتهای بهینه سازی مربوط به بهینه سازی و سئو درون یک صفحه میباشد. تمام تغییراتی که در محتویات یک سایت انجام میشود در نتایج جستجو تأثیرگذار میباشد. متن و محتوایی که در سایت قرار میگیرد باید با قوانین و الگوهای موتورهای جستجو متناسب باشد. در این صورت سئو درون یک صفحه به درستی صورت گرفته است.


سئو بیرون صفحه


پس از سئو که در درون صفحه انجام میشود، لازم است سئو مربوط به خارج از صفحات وب سایت نیز انجام گیرد. تمام فعالیتهایی که خارج از وب سایت انجام گرفته تا موجب بهینه سازی سایت شود و افزایش رتبه سایت را به دنبال داشته باشد، سئویی است که مربوط به بیرون صفحه میباشد. تمام پیوندهایی که در سایت قرار گرفته و ارتباطی میان صفحات دیگر وبسایتها ایجاد میکند، مربوط به سئو بیرون یک صفحه نام دارد. بهینه سازی موتور جستجو با سئو بیرون یک صفحه نقش مهمی در بهینه سازی کلی سایت دارد.


نتیجه گیری:
سئو دارای انوع متعددی است که شامل سئو بیرون و درون صفحه، سئو سفید و سئو سیاه میباشد. هر یک از انوع سئو دارای نقشهای مهمی میباشند که می بایست هر کدام از روشها به درستی انجام گیرد. در صورت بهینه سازی سایتها و استفاده از روشهای مختلف سئو، رتبه و تعداد بازدیدکنندگان سایت افزایش می یابند.